Аналітичний огляд страхових нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Луганській області за І квартал 2016 року

24-05-2016

Аналіз нещасних випадків

Порівняльний аналіз стану нещасних випадків та професійних захворювань в Луганській області за І квартал 2016 року з І кварталом 2015 року здійснено без врахування нещасних випадків та професійних захворювань, які сталися на підприємствах, що знаходяться в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року №1085-р (із змінами).

Одним із основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності.

Аналіз стану нещасних випадків в Луганській області свідчить про наступне.