Ви тут:

Актуальний коментар щодо початку опалювального сезону

30-10-2018
Категорія: 

26 жовтня прийнято розпорядження міського голови № 304 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років», в якому зазначено, що розпочати подачу теплоносіїв з 27 жовтня 2018 року.

Станом на сьогодні, 30 жовтня, ситуацію щодо початку опалювального сезону прокоментував заступник міського голови Володимир Прядка: «Теплопостачальні підприємства міста ще минулого тижня відзвітували про свою готовність до опалювального сезону. Було підписано відповідне розпорядження міського голови. 26 жовтня до Міськгазу були спрямовані заяви з метою розпломбування газового обладнання. На КП «СТКЕ» роботи з розпломбування вже виконано: наразі вони очікують підвищення тиску газу для запуску котельного обладнання. Сєвєродонецька ТЕЦ і СТКЕ отримали нові договори на постачання газу по новій ціні з 1 по 30 листопада 2018 року. Тож, найближчої доби чекаємо на номінації для КП «СТКЕ» з 1 листопада.

Щодо боргів ТЕЦ хочу зазначити, що Фонд державного майна України виступив гарантом перед Нафтогазом для того, щоб укласти договір реструктуризації існуючої заборгованості».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)
1615
0