75 років ПЕРЕМОГИ

09-05-2020

9 травня, у 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, від самого ранку сєвєродончани покладали квіти до братської могили на Меморіалі Слави, де покояться ті, хто у далекому 43-му році віддав своє життя, звільняючи селище Лисхімбуд. Люди несли травневі квіти, які покладали на холодний постамент, що час від часу зігріває величне та яскраве полум’я Вічного Вогню на Меморіалі Слави.
Вшанувати переможців, живих і загиблих, прийшли керівництво міста на чолі з в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком, депутати та члени виконкому Сєвєродонецької міської ради, ветерани, військові, правоохоронці, члени організацій ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів і чорнобильців.

У зв’язку з карантинними обмеженнями масових заходів 9 травня міська рада не влаштовує. Втім, містяни можуть відвідати Меморіал і вшанувати пам’ять переможців самостійно, не нехтуючи при цьому правилами карантину.