61-та позачергова сесія міської ради

08-04-2019

5 квітня відбулось засідання 61-ї позачергової сесії міської ради під головуванням секретаря міської ради, в.о. міського голови Вячеслава Ткачука.

Депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з майже 20 питань порядку денного.

Зокрема затверджено меморандум EST057/6 про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги, укладеного 07 червня 2018 року між Проектом «Зміцнення громадської довіри», що реалізується Кім онікс Інтернешнл Інк., та Сєвєродонецькою міською радою в рамках Програми UCBI II та звіту про розпорядження майном/Акту передачі № EST057, підписаного на його виконання.

З метою створення умов для надання якісних адміністративних послуг прийнято рішення затвердити Угоду про співробітництво, що укладена 15 січня 2018 року між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Сєвєродонецькою міською радою в рамках реалізації проекту «Реформа управління на сході України ІІ».

Як прокоментував депутат міської ради Ігор Бутков, обидва питання стосуються допомоги міськомуЦНАПу від німецької урядової кампанії: у майбутньому там з’являться дві додаткові адмінпослуги щодо видачі ІD- та закордонних паспортів.