58-ма чергова сесія міської ради

20-02-2019

Понад 100 питань порядку денного розглянули депутати 19 лютого під час засідання 58-мої чергової сесії міської ради. Головував на засіданні секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

На початку депутати хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні.

Серед іншого затверджено звіт щодо виконання міського бюджету за 2018 рік, Положення про туристичний збір, нові редакції Статутів деяких комунальних підприємств.

10 міських цільових програм на 2019 рік затвердили депутати: соцзахисту осіб пільгової категорії; безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення, їх соцзахисту та реабілітації; оздоровлення та відпочинку дітей; Молодь Сєвєродонецька; Патріот Сєвєродонецька; благоустрою території Сєвєродонецька та ін. Відповідно до заходів Програми «Дитячі майданчики м. Сєвєродонецька на 2019 рік» у цьому році заплановано капітальний ремонт об’єктів благоустрою із встановленням 15 дитячих ігрових майданчиків та 3 комплексів. На це з міського бюджету планується виділити 2400,0 тис. грн.

Затверджено склад Наглядової ради, що створена на комунальних підприємствах, які підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді. До її складу увійшли О.Я. Мартиненко, Є.П. Рудик, С.І. Крохмаль.

Проголосували депутати за нову редакцію рішення про обрання персонального складу постійних комісій міської ради VII скликання.

Депутати затвердити штатну чисельність працівників Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 4 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради в кількості 36 штатних посад.

Рішенням сесії визначено статус водного об’єкту, який розташований у парку культури та відпочинку, як штучна водойма, яка має назву «Озеро Паркове».

Як завжди, більшість питань стосувались землеустрою та землекористування.