50 юних сєвєродончан повернулися з відпочинку у дитячому таборі на Чернігівщині

28-08-2016

26 серпня в Сєвєродонецьк з відпочинку повернулися 50  дітей.

Маленькі сєвєродончани оздоровлювалися в таборі ім. Щорса, що в Сосницькому районі Чернігівської області. Відпочивали діти безоплатно. Повернулися  засмаглими, з безліччю емоцій та вражень.

«Ми думали, що поїдемо в якийсь звичайний табір піонерський, - каже юний сєвєродончанин Роман Єгоров. - По приїзду виявилося, що це – спортивний патріотичний табір. Ми їздили на конях, фехтували шаблями, стріляли з лука, займалися рукопашним боєм, вивчали християнську етику, ходили до церков, молилися перед прийняттям їжі – жили так, як жили наші предки-козаки. Було дуже класно. Я добре відпочив, хочу поїхати туди ще раз. Там не було часу сумувати, було дуже весело», - каже Єгоров Роман.

Батьки також задоволені тим, що їх діти добре відпочили та оздоровилися на Чернігівщині. Надія Ширіна прийшла зустрічати свого онука Богдана.

«Мій онук дуже задоволений. Щиро дякую міській владі. Діти дуже задоволені, отримали багато вражень від поїздки: багато гуляли, плавали на човнах, каталися на конях. Кормили їх дуже добре. Мій онук познайомився з багатьма місцевими дітлахами, вони обмінялися контактами. Він планує продовжувати з ними спілкуватися», - сказала Надія Ширіна.

Прийшли зустріти та поспілкуватися з дітьми й секретар міської ради Григорій Пригеба та депутат міськради Євген Лагунов. Григорій Валентинович розповів, що гроші на відпочинок сєверодонецьких дітей в таборі ім. Щорса виділила Чернігівська обласна рада.

«Величезна подяка депутатам Чернігівської обласної ради за виділення 600 тисяч гривень на оздоровлення та відпочинок наших дітей. Особливого значення підтримки надає той факт, що усі відпочиваючі – сироти, діти переселенців, учасників бойових дій та представники інших соціально незахищених верств населення. Будемо й надалі плідно співпрацювати з Чернігівщиною та іншими регіонами України», - впевнений Григорій Пригеба.