48-е засідання виконкому

28-12-2016

27 грудня відбулося 48-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

На ньому, зокрема, затверджено склад міської комісії з безпеки дорожнього руху. Прийнято рішення про закріплення ділянок міських автодоріг за підприємствами міста для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами в зимовий період 2016-2017 рр.

Визнано можливим надання громадянину містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під костел.

Схвалено і порядок організації сезонної, ярмаркової та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька у новій редакції.

Визначені адреси низки вбудованих нежилих приміщень, а також одного індивідуального жилого будинку.

Члени виконкому затвердили склад оргкомітету, кошторис та план заходів з нагоди Дня Соборності України. Схвалено календарний план міських заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят у 2017 році.

Розглянуто та затверджено низку питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю