45-е засідання виконкому

15-12-2016

14 грудня пройшло 45-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

На ньому, зокрема, створено позаштатну військово-лікарську комісію Сєвєродонецького військового комісаріату та затверджено її персональний склад. Визначено адреси будівель кількох дитячо-юнацьких клубів. Члени виконкому затвердили й Порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Сєвєродонецьку у новій редакції, який регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування та фізичними і юридичними особами незалежно від форм власності, що виникають у процесі розміщення об'єктів для розташування зовнішньої реклами у місті Сєвєродонецьку, та визначає порядок видачі дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами. Встановлено режим роботи деяких об’єктів. Затверджено проект будівництва «Будівництво притулку для бездомних тварин». Визначені адреси низки вбудованих нежитлових приміщень. Надана можливість ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для реконструкції ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» для забезпечення її конкурентоспроможності на ринках енергії. Надано одноразову фінансову допомогу з міського фонду соціального захисту населення гостропотребуючій особі у розмірі 3000 грн.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради