44-ий виконком вирішив

08-12-2016

7-го грудня відбулося 44-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Одним з рішень встановлено тариф на теплову енергію для бюджетних установ, яку поставляє СП ТОВ "ПРОМТЕКС" з котелень працюючих на газоподібному паливі.

Затверджене Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років в новій редакції.

Створена робоча група для здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Розглянуті та затверджені питання щодо надання жилих приміщень та жилої площі у гуртожитках, а також про зняття з квартирного обліку.

Встановлений двоставковий тариф на теплову енергію та послуги децентралізованого опалення, що поставляє ТОВ "ДЕМ  І  К" для бюджетної установи м.Сєвєродонецька - Сєвєродонецький ізолятор тимчасового утримання.

Прийнята до відома інформація щодо стану організації харчування учнів загальноосвітніх закладів м.Сєвєродонецька.

Розглянуті та затверджені питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги, а також допомоги на поховання. Першим проектом рішення передбачено виділення коштів (від 100 до 1000 грн.) 120 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту загальною сумою 46300 грн.

Визначена адреса кількох вбудованих нежитлових приміщень, а також розглянута та затверджена низка питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради