43-тє засідання виконкому

30-11-2016

29-го листопада пройшло 43-тє засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Затверджений склад оргкомітету, кошторис та план міських заходів, присвячених VII Відкритому конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

В термін з 01.12.2016 р. по 12.12.2016 р. вирішено провести експериментальну експлуатацію комп’ютерної програми «Облік об’єктів торгівлі лікарськими засобами та об’єктів з надання медичних послуг» та провести навчання з цієї програми серед працівників відділу з соціально-гуманітарних питань. Навчання у вказаний термін проводити щоденно у робочі дні з 15-00 до 16-00 годин.

Затверджені інформаційні картки та перелік адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі у новій редакції.

Одному з підприємств надана можливість містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва залізничного перевантажувального терміналу, а також визначена адреса вбудованого приміщення офісу та магазину.

Затверджені тарифи на послуги ДЮСШ відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Втім, більшість питань порядку денного цього засідання стосувалася сфери опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради