42-ге засідання виконкому

24-11-2016

23-го листопада пройшло 42-ге засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Встановлений двоставковий тариф на теплову енергію та послуги децентралізованого опалення, що поставляє ТОВ "ДЕМ І К" для бюджетної установи м.Сєвєродонецька  - Сєверодонецький ізолятор тимчасового утримання. Взята до відома інформація про формування і основні напрями використання міського Фонду соціального захисту населення за 2015 рік та затверджені очікувані джерела формування та основні напрями використання міського Фонду соціального захисту населення на 2016 рік.

Затверджені інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі. Закріплені за комунальним підприємством «Житлосервіс «Світанок» службових житлових приміщень, які були закріплені за іншими КП (житлосервісами) міста.

Затверджені організаційний склад, кошторис та план проведення міських заходів з нагоди новорічних та різдвяних свят, Дня Збройних Сил України, Міжнародного Дня інвалідів, Дня місцевого самоврядування в Україні.

В фінальній частині засідання розглянули та затвердили члени виконкому низку питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради