41-е засідання виконкому

16-11-2016

15 листопада відбулося 41-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Встановлено тарифи на теплову енергію для бюджетних установ, яку поставляє СП ТОВ «ПРОМТЕКС» з котелень, працюючих на газоподібному паливі. Розглянуто питання щодо перерозподілу видатків бюджету.

Затверджено плани впровадження у 2017 році у Сєвєродонецькій міській раді системи електронного документообігу та надання адміністративних послуг населенню в електронному вигляді через сайт державних послуг.

Розглянутой проект рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Програми розвитку архівної справи у м. Сєвєродонецьк на 2017 рік».

Члени виконкому ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги. Ним, зокрема, передбачено надання коштів від 150 до 1000 гривень 58 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, загальною сумою 27 800 грн. Також виділено допомогу на поховання.

Визначено дві адреси житлових та три – нежитлових приміщень.

У фінальній частині засідання члени виконкому розглянули та затвердили низку рішень у сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради