32 медалі з Чемпіонату України з плавання в ластах у сєвєродонецьких спортсменів-підводників

28-05-2019

Чудовий подарунок до Дня Міста привезли для жителів Сєвєродонецька спортсмени-підводники - 32 медалі з Чемпіонату України з плавання в ластах!

18 спортсменів-підводників представляли Луганську область на Чемпіонаті України з плавання в ластах серед дорослих та юніорів, який проходив з 15 по 19 травня в м. Бровари (Київська обл.) на базі плавального комплексу «Купава».

Спортсмени виступали в двох категоріях - дорослі та юніори (14-17 років). Ці змагання були відбірковими: для формування основного складу національної збірної України для участі в Чемпіонаті Європи 2019 і Юнацькому Чемпіонаті Світу 2019.

В результаті спекотної чотириденної боротьби за нагороди вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «Садко» завоювали 16 медалей дорослого Чемпіонату України.

Найуспішніше виступив МСМК Денис Лєвін, на рахунку якого 4 золоті нагороди на особистих дистанціях - 50 та 100 м плавання в ластах, 50 м пірнання і 100 м плавання з аквалангом, срібна медаль в естафетному плаванні 4 по 100 і бронзова медаль у змішаній естафеті та 4 по 50 м.

МС Катерина Сторчева стала дворазовим Чемпіоном України на дистанціях 400 м з аквалангом і в естафетному плаванні 4 по 100 м серед жінок, а також завоювала «бронзу» на 100 м плавання з аквалангом, срібна медаль в естафетному плаванні 4 по 200 м серед жінок і «бронзу» в змішаній естафеті 4 по 50 м.

МСМК Валентина Рєзнік завоювала дві медалі на особистих дистанціях - «срібло» на 100 м плавання з аквалангом і бронзову нагороду на 100 м плавання в ластах, а також золоту медаль в жіночій естафеті 4 по 100м, срібну медаль в естафетному плаванні 4 по 200 м серед жінок і «бронзу» в змішаній естафеті 4 по 50 м.

МСМК Сущенко Володимир - наймолодший учасник «дорослої» збірної Луганської обл. - відзначився на 200 м плавання в ластах, де він був другим, і бронзовою медаллю на 800 м плавання в ластах.

Також успішно виступили МС Дмитро Серебряков - третє місце на 1500 м плавання в ластах, МС Полчанов Микита і Анна Анфімова завоювали бронзові нагороди у змішаній естафеті 4 по 100 м плавання в біластах.

Чоловіча команда Луганської обл. (у складі: Лєвін Д., Серебряков Д., Сущенко В. і Полчанов М.) стала володаркою срібної нагороди в естафеті 4 по 100 м.

На Чемпіонаті України серед юнаків кращим спортсменом змагань визнано сєвєродончанина Володимира Сущенка, який завоював 6 золотих медалей (50,100, 200, 400, 800 м і естафета 4 по 50 м плавання в ластах)!

Також Чемпіонами України серед юнаків стали МС Дмитро Серебряков (1500м), МС Тетяна Хрипунова (400 м в біластах), команда Луганської обл. в змішаній естафеті 4 по 50 м у складі: Сущенко В., Хрипунова Т., Шуліка К. і Серебряков Д.

Відмінно виступили й інші юні підводники Луганщини. Так, призерами Чемпіонату на особистих дистанціях стали:

• Єгор Шведов - бронзові медалі на 100 і 200 м плавання в ластах,
  • Тетяна Хрипунова - «бронза» на 100 м плавання з аквалангом
  • Вікторія Ковальчук - бронзова медаль на 400 м підводне плавання,
  • Ксенія Шуліка - «бронза» на 50м пірнання,
  • Дмитро Серебряков - третє місце на 800 м плавання в ластах,

Срібні нагороди команди Луганської обл. в естафеті 4 по 200 м п/л серед юнаків у Сущенка В., Шведова Є., Серебрякова Д. і Григорьєва Я.) і команди Луганської обл. в естафеті 4 по 100 м серед дівчат (Хрипунова Т., Шуліка К., Шепель А. і Бесчастна С.).

Всього на рахунку спортсменів Луганської обл. 16 медалей Юнацького Чемпіонату України!

За підсумками цих змагань четверо сєвєродончан - Лєвін Денис, Рєзнік Валентина, Сторчева Катерина і Сущенко Володимир кваліфікувалися для участі в Чемпіонаті Європи 2019, який пройде в м. Яніна (Греція) з 27.06 по 04.07.2019.

Юнацький склад національної збірної України, який візьме участь в Чемпіонаті Світу серед юнаків в Шарм-ель-Шейх (Єгипет) 28.07-03.08.2019, буде остаточно сформований після Чемпіонату України з марафону (о. Тельбін, Київ, 01.06.2019).

Чемпіонів і призерів Чемпіонату України підготували тренери ДЮСШ ВВС «Садко» - Золотов О.Ю., Полчанова Т.А., Ковальчук О.П. і Ковальчук О.В.