30 першокласників з багатодітних родин отримали подарунки від міськради

12-09-2019

У Сєвєродонецьку 12 вересня у рамках реалізації міської цільової програми «Турбота», що прийнята депутатами міської ради, під час міської акції “Готуємо дітей до школи” для дітей-першокласників з багатодітних родин заступник міського голови Ірина Степаненко та представник депутатської групи “Сєвєродончани” Андрій Гавриленко подарували 30 першачкам канцелярські набори.

Від імені депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко привітав дітей з початком навчального року, побажав успіхів у навчанні: «Ми завжди ставимося з турботою до підростаючого покоління, тому що ви – це наше майбутнє, наші сподівання».

Заступник міського голови Ірина Степаненко від Сєвєродонецької міської ради побажала дітям і їх батькам здоров’я, щастя, мирного неба, а також зазначила, що отримані подарунки обов’язково стануть у нагоді першокласникам під час навчання.

До складу таких необхідних для школяриків приладь увійшли: альбом для малювання, кольоровий папір, зошити — 10 клітина та 10 коса лінія, пластилін, фломастери, кольорові олівці, фарби, лінійка, олівець, ручки - 2, гумка. Вартість одного набору становила 300 грн. (кошти міського бюджету).

Подарунки на цьому не закінчились! Для вчорашньої малечі, сьогоднішніх школярів, Сєвєродонецьким міським Центром дитячої та юнацької творчості організовано розважально-ігрову програму. Свято вийшло дуже доречним: після шкільних уроків дозвілля першокласників прикрасили подарунки та розваги.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере