25 квітня відбулося чергове засідання виконкому

26-04-2017

25 квітня відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. Розглянуто 55 питань.

Зокрема, члени виконкому прийняли рішення про затверження заходів з реалізації у м. Сєвєродонецьку плану дій із впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд” у 2017-2018 роках.

Одне з питань стосувалося розгляду проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Статуту та затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Сєвєродонецькій міській раді» з його подальшим винесенням на розгляд міської ради. У проекті рішення міської ради зокрема йдеться про внесення відповідних змін до Статуту територіальної громади м. Сєвєродонецька; затвердження Порядку електронних петицій, адресованих Сєвєродонецькій міській раді; запровадження у міськраді системи електронних петицій.

У зв’язку з підготовкою комунальних дошкільних навчальних  закладів (ясел-садків) Сєвєродонецької міської ради та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів  до нового 2017-2018 навчального року, проведенням великого обсягу ремонтних робіт, на засіданні прийнято рішення про тимчасове припинення роботи комунальних дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) Сєвєродонецької міської ради та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів влітку 2017 року. Так, з 01.06.2017 р. по 18.07.2017 р. тимчасово припиняють роботу ДНЗ №№ 14,22,24,25,26,38,41,42; а з 19.07.2017 р. по 31.08.2017р. – ДНЗ №№ 10,11,12,19,30,37,45. Тобто графік укладений таким чином, що ремонт ведеться не одночасно в усіх закладах. Частина з них буде діяти, щоб батьки, які не матимуть можливості оздоровлювати дітей поза яслами-садками, змогли влаштували малечу в працюючі дошкільні навчальні заклади.

Також члени виконкому взяли до відома інформацію про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради, її виконавчих органів від юридичних та фізичних осіб у 1 кварталі 2017 року. Так, згідно з рішенням за звітний період від юридичних осіб надійшло 19 запитів, від фізичних – 37.

Одне з прийнятих рішень стосувалося нагородження Почесною грамотою виконкому  Котової Любові Вячеславівні, доцента, кандидата юридичних наук, заступника декана юридичного факультету СНУ ім. В.Даля. “За сумлінну і плідну роботу, вагомий особистий внесок у розвиток юридичного факультету, залучення активної шкільної та студентської молоді м. Сєвєродонецька до одержання якісних знань та набуття професійних навичок й з нагоди 25-річчя від дня заснування юридичного факультету СНУ ім. В. Даля”.

Виконкомом прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги. Затверджено склад організаційного комітету, план проведення міських заходів і кошторис.

Прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених  випускному вечору учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Планом визначено провести міський випускний вечір у Льодовому Палаці спорту 26 червня 2017 року.

Члени виконкому затвердити новий склад комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення.

Найбільш очікуване рішення для громадян м. Сєвєродонецька, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, - про надання одноразової матеріальної допомоги - члени виконкому цього разу вирішили не підтримати.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІ квартал 2017 р.;  про узгодження у новій редакції статуту Громадського формування з охорони громадського порядку «Честь і порядок»; про затвердження нормативних актів з охорони праці; про затвердження Складу спеціалізованих служб цивільного захисту міста у новій редакції; земельні питання: про визначення адрес та встановлення режиму роботи деяких об’єктів; продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами; надання матеріальної допомоги на поховання; надання житлового приміщення; про дозвіл на видалення зелених насаджень; захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю