20-річний ювілей відзначила Сєвєродонецька гімназія

22-02-2019

Відзначити 20-річний ювілей Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії у великій залі  зібралася велика шкільна родина. Серед присутніх – вчителі-ветерани, які усе своє життя віддали викладацькій справі у стінах цього закладу, трудовий освітянський колектив, випускники багатьох років та керівництво міста.

Всі роки з дня заснування гімназії, його очолювала Лілія Талдонова, нині начальник відділу освіти міської ради.

Сьогодні школою опікується Ольга Трубнікова.

На ювілей навчального закладу завітав в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Він привітав велику родину навчального закладу та висловив щирі слова подяки педагогічному колективу: «Шановні друзі! Я безмежно вдячний вам, вчителям, які виховують наших дітей за уміння розкрити дитину. Спасибі за те, що ви вкладаєте у них всю свою душу і серце, що даєте старт на початку їх великого життєвого шляху. Найкраще, що можна сказати, оцінюючи роботу навчального закладу, це те, що ваші випускники в результаті вашої праці 100% вступають до вищих навчальних закладів.  Спасибі вам, Лілія Олександрівна, за вашу натхненну і самовіддану працю на благо розвитку гімназії і спасибі всьому педагогічному колективу. Щиро вітаю усіх, чиє життя пов'язане з цим закладом! Бажаю родині закладу успіхів та процвітання! Низький уклін».

Вячеслав Ткачук вручив грамоти виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради  вчителям Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії.

Для усіх присутніх свої виступи подарували юні учасники вокальних та хореографічних колективів навчального закладу.

*****1 вересня 1985 року відкрила свої двері для учнів восьмирічна школа № 9. Директор Паничева Надія Іванівна очолювала цей заклад з 1985р. по 1989р.

З 1989 року восьмирічна школа стала неповною середньою школою (дев’ятирічною). З 1989р. по 1996р. директором був Адонін Геннадій Іванович. В 1996 році директором була назначена Талдонова Лілія Олександрівна.

20 років тому неповну середню школу № 9 було реорганізовано в Сєвєродонецьку  гуманітарно-естетичну гімназію.

Гімназія – середній загальноосвітній навчально-виховний заклад, що забезпечує науково-теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованих і здібних дітей. Профілі навчання суспільно-гуманітарний напрямок, історико-філологічний напрямок, інформаційно-технологічний.

Естетичний напрям виховання здійснюється в позашкільній освіті.

Сєвєродонецька  гуманітарно-естетична гімназія:

• серед найкращих закладів освіти міста та області по якості знань та результатам зовнішнього незалежного оцінювання;
  •  посідає перше місце  по якості знань серед учнів початкової школи;