2-е засідання виконкому

18-01-2017

17 січня відбулося 2-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, на ньому розглянуто та затверджено питання  про  організацію ведення військового обліку і бронювання громадян України в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях та навчальних закладах на території міста  Сєвєродонецька  у  2017  році.

Встановлено режим роботи приватного об’єкта. Затверджено інформаційні, а також технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі.

Схвалено рішення щодо врегулювання взаємовідносин ОСББ «КРИЛО» із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, відповідним проектом передбачена передача вищезазначеному об’єднанню з  01.02.2017 р. функції з управління багатоквартирним будинком, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлового будинку по вул. Вілєсова, 8 та прибудинкової території, в т.ч. видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років. Цим проектом передбачено виділення коштів від 200 грн. до 4600 грн. 196 особам загальною сумою 221 250 грн.

Схвалена низка проектів реконструкції, а також капітального ремонту деяких комунальних об’єктів: «Капітальний ремонт Будинку Фізкультури КДЮСШ №2 (системи водопостачання та теплопостачання, утеплення фасаду) за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5А», «Реконструкція нежитлового приміщення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, буд. 41 під «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», «Реконструкція вивільнених приміщень СЗШ №13 під відкриття КДНЗ (дитячий садочок «Сонечко»)».

Розглянута та затверджена низка питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради