13 березня відбулось чергове засідання виконкому

13-03-2020

13 березня виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради розглянув та прийняв рішення з 14 питань. Провів засідання в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Так, членами виконкому затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік, публічне представлення якого відбулось 10 березня. Відповідно до Бюджетного кодексу перед розглядом на сесії міськради цей звіт має затвердити виконком.

Прийнято рішення нагородити Почесною грамотою виконкому за вагомий особистий внесок у розвиток футболу у місті Сєвєродонецьку, всебічну підтримку футбольної  команди „ Хімобладнання ” та за підсумками спортивного року Григорського Станіслава Миколайовича, голову правлінняТДВ „Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання”.

Серед іншого прийнято низку рішення стосовно оновлення складу деяких комісій тощо.