Ви тут:

План роботи відділу культури Сєвєродонецької міської ради з 23 січня по 29 січня 2017 року

20-01-2017

Сєвєродонецький міський Палац культури

25 січня 2017 року о 15:00, велика зала – «Озирнутися в майбутнє» - ювілейний концерт, присвячений 25-руччю СДЮК «Юність».

27 січня 2017 року о 18:00, велика зала - «Звідки беруться діти» - прем’єра вистави Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

- «Злука. Соборність» - книжкова експозиція до Дня Соборності України.

- «Без права на забуття» - книжкова виставка-спогад до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту.

-  «Крути: події, факти, пам’ять» - книжкова виставка-реквієм до Дня пам’яті Героїв Крут.

- «Гімн – символ національної і державної величі» - інформаційна полиця до 25-річчя від Дня затвердження Президією Верховної Ради України музичної редакції Державного Гімну України.

- «Прапорові барви України» - виставка – співбесіда до 25-річчя від Дня затвердження Верховною Радою України національного синьо-жовтого Прапора Державним Прапором України.

(Телефон для довідок: 4-11-06)

Сєвєродонецька галерея мистецтв

28 січня 2017 року, 15.00 – «Авангардний каламбур» - урочисте відкриття персональної виставки живопису та графіки Гаррі Невена (м.Сєвєродонецьк).

-    Персональна виставка живопису Сєвєродонецького художника Гаррі Невена.

-  «Гуморески» — виставка скульптури (різьблення по дереву) Члена національної Спілки народних майстрів України Леоніда та Олексія Терещенків.

- «Вечір пам’яті народного художника Луганщини Валерія Тютюнника» - тематичний вечір.

(Телефон для довідок: 2-05-83)

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

- Випуск літературного календаря «Знаменні та пам`ятні дати з мистецтва.

- Випуск літературного календаря «Книги-ювіляри 2017 року».

- «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі» - краєзнавча літературна вітрина.

-  «Територія права» - книжкова виставка нормативно-правової літератури.

-  «Інформація: шукати, знайти і застосувати» - виставка-перегляд газет та журналів.

- «Єднаймося,браття,сестри!» - книжково-ілюстративна виставка, присвячена Дню Соборності України.

-  «Соборна Україна одна на всіх, як оберег» - інформаційний дайджест до Дня Соборності України.

-  «Майстер лісового пейзажу» - книжково-ілюстративна виставка до 185-річчя від Дня народження художника Івана Шишкіна.

-  «Музика його пейзажів» - мистецький портрет до 185-річчя від Дня народження художника Івана Шишкіна.

-     Жіночий клуб. Майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки.

-  «Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути, і ту гарячу кров святу повік Вітчизні не забути» - виставка-реквієм до Дня пам’яті героїв Крут.

(Телефон для довідок: 4-01-93)

Сєвєродонецька міська бібліотека для юнацтва ім.Й.Б. Курлата

-  «Захисти себе» - правовий клуб «Право знати право».

-  «Незвичні екскурсії» - літературна студія «Тетянин день».

-   «Хіти 2016» - проект «Клуб любителів книги» - огляд нових надходжень.

- «Квадрат 48-103» - час історичної пам’яті у рамках проекту «Невичерпні скарби землі нашої» присвячених Дню визволення Сєвєродонецька від фашистських загарбників.

-  «Краєзнавчі маршрути» - презентація краєзнавчого путівника у рамках проекту МОМ «Майбутнє творимо разом».

-  «Собор нашої пам’яті» - історична година.

- «Україна соборна»  - книжкова  виставка До Дня Соборності України.

- «Голокост: історична правда» - інформ - кур’єр.

- «Ми не схилили сонячне знамено…» - історичний урок, присвячений  Дню пам’яті про події під Крутами.

(Телефон для довідок: 2-79-87).

Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей

-  «Соборна. Вільна. Неподільна!» - виставка-роздум до Дня Соборності.

- «Книга єднає Україну» - виставка-інсталяція у фойє відділу читання та навчально-творчого розвитку підлітків.

-  «Великий день єднання України» - година державності.

- «Я просто гражданин Отчизны» - міні виставка - портрет до 75-річчя від Дня народження Івана Даниловича Низового.

- «Володар світів читацьких» - виставка-подорож до 125-річчя від Дня народження Д.Р.Толкіна.

- «Відкрився птахам, людям і рослинам» - виставка - портрет до 80-річчя від Дня народження Євгена Гуцала.

-  «Біла казка зими» - години поетичного настрою.

-  «Цю дату ми у серці несемо» - виставка історичної події до дати визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

-  «Любій малечі» - візитка літературна за творами Наталії Забіли.

-  «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» - виставка спомин до Дня пам’яті героїв Крут.

-  «З криниці легенд» - літературно-історичний калейдоскоп.

-  «Цікава абетка» - букво-гра.

-  «Що посієш, те й пожнеш» - літературна година по соціально-побутовим казкам.

(Телефон для довідок: 2-70-53).

Сєвєродонецька дитяча музична школа №2

26 січня 2017 року о 17:30 – концерт хорової та вокальної музики.

-  «Технічні прийоми на флейті» - відкритий урок старшого викладача відділу духових інструментів Лютенко Т.І.

-  «Виховний момент в процесі навчання дітей музиці» - методична доповідь викладача відділу народних інструментів Терентюка В.О..

-  «Розвиток самостійності музичного мислення учнів молодших та середніх класів» - методична доповідь викладача фортепіанного відділу Обиденкової О.О..

(Телефон для довідок: 3-51-09).