Ви тут:

План роботи відділу культури Сєвєродонецької міської ради з 16 січня по 22 січня 2017 року

13-01-2017

22 січня 2017 року, 11.00, велика зала - «Хай квітне у віках Соборна Україна» -  концертно-тематична програма, присвячена Дню Соборності України.

22 січня 2017 року, 15.00, площа МПК, - «Один народ, одна Україна» -  загальноміська акція єднання.

Сєвєродонецький міський Палац культури

17 січня 2017 року, 18:00, велика зала – концерт струнного колективу «VOLOSI» (Польша).

18 січня 2017 року, 18:00, велика зала – «Потрібен брехун!» - вистава Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

21 січня 2017 року о 18:00, велика зала - «Пошились у дурні» - прем’єра вистави Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Цикл культурно-просвітницьких заходів до Дня Соборності України

20 січня 2017 року, 15.00, велика зала, - «Одна в нас земля і одна Україна» - історичний брейн-ринг.

20-22 січня 2017 року, 10.00, велике фойє, - виставка робіт учнів Сєвєродонецької дитячої художньої школи, присвячена Дню Соборності України.

22 січня 2017 року, 13.30, велика зала - «Одна в нас земля і одна Україна» - історичний брейн-ринг.

- «Жага всеосяжності і межі таланту» - книжкова виставка  до 80-річчя від Дня народження  Євгена Гуцала.

-  «Справжній майстер слова» - книжкова виставка-календар до 85-річчя від Дня народження Івана Костирі.

- «Шлях до зірок» - книжкова виставка-дослідження до 110-річчя від Дня народження Сергія Корольова.

- «Ходить світом Коляда» - книжкова панорама, присвячена Різдвяним святам.

- «Злука. Соборність» - книжкова експозиція до Дня Соборності України.

- «Без права на забуття» - книжкова виставка-спогад до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту.

-  «Крути: події, факти, пам’ять» - книжкова виставка-реквієм до Дня пам’яті Героїв Крут.

- «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення» - історико-патріотичний репортаж до Дня Соборності України.

- «Гімн – символ національної і державної величі» - інформаційна полиця до 25-річчя від Дня затвердження Президією Верховної Ради України музичної редакції Державного Гімну України.

- «Прапорові барви України» - виставка – співбесіда до 25-річчя від Дня затвердження Верховною Радою України національного синьо-жовтого Прапора Державним Прапором України.

(Телефон для довідок: 4-11-06)

Сєвєродонецька галерея мистецтв

21 січня 2017 року – урочисте відкриття виставки живопису художника Гарри Невена.

-    Персональна виставка живопису Сєвєродонецького художника Гарри Невена.

- «Від небесного проміння...» — виставка філософсько-релігійної тематики  Сєвєродонецьких авторів (живопис, графіка).

- «Різдвяне диво» — виставка вишитих картин, панно, серветок, новорічних прикрас та іграшок.

-  «Запрошення на бал»  — виставка авторських жіночих прикрас із натурального каміння та бісеру (О. Іванченко, О. Кочергіна, О. Мацегора).

- «Гуморески» — виставка скульптури (різьблення по дереву) Члена національної Спілки народних майстрів України Леоніда та Олексія Терещенків.

(Телефон для довідок: 2-05-83)

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

- «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі» - краєзнавча літературна вітрина.

-  «Територія права» - книжкова виставка нормативно-правової літератури.

-  «Інформація: шукати, знайти і застосувати» - виставка-перегляд газет та журналів.

-  «Інтернет під ялинкою» - різдвяна акція.

- «На пути к высокой комедии» - книжкова виставка до 395-річчя від Дня народження французького комедіографа Ж.Б. Мольєра.

- «Смеяться, право, не грешно» - книжкова виставка до 395-річчя від Дня народження французького комедіографа Ж.Б. Мольєра.

- «Єднаймося,браття,сестри!» - книжково-ілюстративна виставка, присвячена Дню Соборності України.

-  «Соборна Україна одна на всіх, як оберег» - інформаційний дайджест до Дня Соборності України.

(Телефон для довідок: 4-01-93)

Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей

-   «З Різдвом Христовим!» - виставка-вітання до свята Різдва

-   «Вже прийшло Різдво до хати!» - народознавча  виставка до свята Різдва.

-   «Земля зустрічає Різдво» - книжково-ілюстративна виставка.

- «Я просто гражданин Отчизны» - міні виставка - портрет до 75-річчя від Дня народження Івана Даниловича Низового.

- «Володар світів читацьких» - виставка-подорож до 125-річчя від Дня народження Д.Р.Толкіна.

- «Відкрився птахам, людям і рослинам» - виставка - портрет до 80-річчя від Дня народження Євгена Гуцала.

-  «Біла казка зими» - години поетичного настрою.

-  «Соборна. Вільна. Неподільна!» - виставка-роздум до Дня Соборності.

- «Книга єднає Україну» - виставка-інсталяція у фойє відділу читання та навчально-творчого розвитку підлітків.

-  «Великий день єднання України» - година державності.

-  «Цю дату ми у серці несемо» - виставка історичної події до дати визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

-  «Любій малечі» - візитка літературна за творами Наталії Забіли.

-  «Таємниці зелених друзів» - турнір вдумливих та кмітливих.

-  «Доброму завжди добре» - урок-роздум за оповіданнями Михайла Коцюбинського.

-  «Чудеса чарівної казки» - літературна гра.

(Телефон для довідок: 2-70-53).

Сєвєродонецька дитяча музична школа №2

- Шкільний конкурс рефератів з музичної літератури.

(Телефон для довідок: 3-51-09).

Сєвєродонецька дитяча художня школа

- «Любіть Україну, як сонце любіть ...» - міський етап  обласного конкурсу художньої творчості з живописної композиції за творчістю В.Сосюри.

- «Чарівна акварель» - міський етап академічного живопису.

(Телефон для довідок: 3-10-03)