Ви тут:

Інформація про масові заходи за участю педагогів, дітей та батьків, які заплановані ПНЗ м. Сєвєродонецька з 26.06.2017 р. по 30.06.2017 р.

23-06-2017

Заклад-організатор

Дата, місце проведення

Час

Назва заходу

Мета заходу

Кількість присутніх (діти, батьки, педагоги)

ДНЗ № 12

26.06.2017р.

Територія ДНЗ №12

9.30

Конкурс малюнків на асфальті «Ми є діти українські!» (до Дня Конституції України)

Вчити малювати крейдою на асфальті, розвивати просторове бачення, естетичні почуття та творчі здібності дітей, виховувати любов до рідного краю.

60 дітей старшого віку,6 педагогів, батьки ( за бажанням)

СДЮК «Юність»

26.06.2017р.Клуб «Меридіан»

«Країни Євросоюзу»-конкурсна вікторина

Розширення знань про Європу і країни, що входять до складу ЄС; розвиток громадянської позиції , почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору; виховування поваги до національних, культурних надбань європейських народів

Дітей-35 осіб.

ДНЗ № 37

27.06.2017р.

Спортивний майданчик або спортивна зала ДНЗ №37 (за погодою)

9.15

Музично – спортивне свято«Літо красне – пора прекрасна», всі групи

Підвищити інтерес дітей до фізичної культури і спортивних змагань.

Діти – 160 осіб,педагоги – 25 осіб,батьки – за бажанням

ДНЗ №10

27.06.2017р.

Спортивний майданчик або музична залаДНЗ №10(за погодою)

9.30

Музичне свято до Дня Конституції: «Любіть Україну, як сонце, любіть».

Продовжувати знайомити дітей з Державними святами України, виховувати повагу до історії рідного народу, формувати усвідомлення своєї належності до нього як його представника; спонукати берегти і примножувати свою національну культуру, сприяти розвиткові творчих здібностей дітей.

Дітей-180-200 осіб, педагогів12 -15 осіб , батьки за бажанням

СДЮК «Юність»

27.06.2017р. Клуб «Факел»

10.00

«Живи, моя державо!»-конкурс малюнків на асфальті.(до Дня Конституції України)

Заохочення до творчої діяльності, сприяння інтелектуальному розвитку дітей, виховання почуття єдності та співробітництва.

Дітей-30 осіб

ЦТКЕУМ

27.06 – 11.07.2017 р. р. Чорний Черемош, Черемош, Прут (Івано- Франківська, Чернівецька обл.)

Цілодобово

Туристичний водний похід ІІ категорії складності по рр. Чорний Черемош, Черемош, Прут (Івано-Франківська, Чернівецька обл.)

Розвиток і популяризація туризму і краєзнавства серед учнівської молоді, залучення їх до активної діяльності з вивчення історії, культури та природи  України, зокрема особливостей ландшафтів, флори і фауни територій Івано-франківської та Чернівецької області, формування практичних умінь і навичок зі спортивного туризму, організації змістовного дозвілля, популяризації здорового способу життя

19 осіб (вихованці, керівники гуртків)

ДНЗ № 12

30.06.2017р.

Територія ДНЗ №12

10.00

Спортивно-музична розвага  «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила!»

Вдосконалювати фізичні вміння й навички дітей, забезпечити їх рухову активність;

пропагувати здоровий спосіб життя, виховувати любов до фізкультури та спорту,

Дітей -80 осіб старших груп.5 педагогів,батьки за бажанням

Начальник відділу освіти   О.Г. Каширіна