Ви тут:

Інформація про масові заходи за участю педагогів, дітей та батьків, які заплановані ПНЗ м. Сєвєродонецька з 24.07.2017 р. по 30.07.2017 р.

21-07-2017

Заклад-організатор

Дата, місце проведення

Час

Назва заходу

Мета заходу

Кількість присутніх (діти, батьки, педагоги)

НВК «ГАРМОНІЯ»

(дошкільний підрозділ)

26.07.2017 р. Двір дитячого садка

10.00

Музично-спортивна розвага «Веселі промінці сонечка»

Викликати позитивні почуття від проведення свята на відкритому повітрі. Збагачувати досвід сприйняття дітьми музики і сприяти його переносу в спортивну діяльність. Формувати інтерес до спортивних ігор та розваг, викликати бажання брати участь, розвивати спритність, силу і швидкість. Сприяти об’єднанню на святі вихованців, педагогів і батьків у процесі конкурсів.

Дітей-80 осіб,

Батьків-8 осіб,

Педагогів-5 осіб

ДНЗ № 42

26.07.2017 р.

ДНЗ № 42 група № 2

13.10

Школа майстерності для педагогів «Оздоровлення дітей влітку – вивчення передового педагогічного досвіду, інноваційні оздоровчі технології»; Консультування батьків «Здоров’я дитини – звласної родини!»

Вивчення передового педагогічного досвіду щодо оздоровлення дітей влітку, поповнити знання педагогів щодо інноваційних оздоровчих технологій, впровадження їх в роботу з метою укріплення здоров’я дітей. Збереження і зміцнення здоров’я дітей.

Педагоги – 22 особи

ДНЗ № 22

27.07.2017р.

Спортивна зала

ДНЗ № 22

09.15

Спортивна розвага «Веселі старти»

Зміцнювати фізичне здоров’я дошкільників. Розвивати рухові якості, навички орієнтування в просторі. Виховувати товариськість, інтерес до фізичних вправ, сміливість, рішучість. Формувати вміння взаємодіяти.

Дітей-30 осіб, педпрацівників

5 осіб

ДНЗ №38

27.07.2017 р. ДНЗ №38

Музична зала

09.30

Розвага «Літо – радісна пора»

Закріпити з дошкільниками знання основних ознак літа. Розвивати фізичні якості. Продовжувати виховувати вміння дітей грати в колективі. Сприяти емоційному настрою дітей.

Дітей-100 осіб,Педагогів-7 осіб

ДНЗ № 42

27.07.2017 р.територія ДНЗ №42

9.30

Літня розвага «День НЕПТУНА - сонце, повітря, вода – друзі здоров’я»

Викликати у дітей радісні почуття і задоволення від свята, ходіння босоніж. Дати уявлення про загартовувальні властивості  води, сонця, чистого повітря. Загартовувати дітей. Формувати знання про правила поведінки на вулиці влітку;   виховувати бажання зміцнювати власне здоров’я.

Дітей – 250 осіб Педагогів – 25 осіб,

Батьки – за бажанням

ДНЗ № 24

27.07.2017 р.

майданчик

10.00

Конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей»

Збагатити уявлення дітей про різноманітність навколишнього світу, виховувати естетичне ставлення до його краси. Створювати позитивний емоційний настрій.

5-педагогів, 68 дітей

Начальник відділу освіти О.Г. Каширіна