Ви тут:

Інформація про масові заходи які заплановані відділом молоді та спорту м.Сєвєродонецька з 06.06.2018р. по 17.06.2018р.

06-06-2018

Заклад -

організатор

Дата, місце проведення

Час

Назва заходу

Мета заходу

Кількість  учасників

МОН

08-10 червня 2018

Кам’янець-Подільський

Чемпіонат України зі скелелазіння  серед юніорів, молоді та юнаків

Популяризація і пропаганда скелелазіння в  Україні;

Впровадження фізкультури та спорту в повсякденне життя  юнаків та дівчат;

Відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;

Виконання розрядних нормативів;

Підвищення рівня спортивної майстерності

8

МОН

06.-09  червня 2018

Київ

Чемпіонат України з дзюдо

Широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

Подальший розвиток виду спорту і його популяризація в державі;

Підвищення рівня майстерності спортсменів;

Активізація навчальго-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

Підведення підсумків роботи в спортивних школах

2

Міністерство молоді та спорту України та федерація спортивного орієнтування України

08.06 – 11.06.18 р.

с. Тимченки, (Зміївський р-н, Харківська область)

Чемпіонат України (етап) зі спортивного орієнтування (рогейн, 12 годин, ІІІ-ІV ранг)

Широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом; подальший розвиток спортивного орієнтування і його популяризація в державі; підвищення рівня майстерності спортсменів; відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях.

Костіна Олена; Шуняков Володимир

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації і Донецька обласна «Федерація спортивного орієнтування Донбасу»

09.06 – 10.06.18 р. м. Краматорськ,

с. Біленьке,

с. Малотаранівка, лісний масив

Відкритий чемпіона Донецької області зі спортивного орієнтування на довгих дистанціях. V етап Кубка Донецької області

популяризація та розвиток спортивного орієнтування серед населення; підвищення рівня майстерності спортсменів; пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до активних занять спортом.

Команда КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк;

12 спортсменів

Відділ молоді та спорту

15.06.2018р

КДЮСШ 2 стадіон

Закриття табору з денним перебуванням

ФК «Мрія ЮФК»

06-10.06.2018р. м.Куп’янськ

ХХІІІ турнір з футболу серед дітей та юнаків 2007р.н., присвяченого Дню захисту дітей на призи ФК «Мрія ЮФК»

Розвиток дитячого футболу, підвищення спортивної майстерності, укріплення дружніх зв’язків між футбольними клубами.

14

ФЛАУ

06-08.06.2018р. м.Харків

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003р.н. та молодші