В управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області стартував Всеукраїнський тиждень права

04-12-2017

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р з 4 грудня стартує Всеукраїнський тиждень права, який триватиме по 10 грудня 2017 року.

Проведення Всеукраїнського тижня права було започатковано у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України від 08.12.2008 року №1149 встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У зв’язку з цим в управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку  затверджено план заходів з участі в проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права. Планом передбачено підготування публікації у засобах масової інформації щодо реалізації і захисту прав людини у тому числі учасників анти-терористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції, з питань, що стосуються діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області, проведення лекцій, бесід з питань реалізації і захисту прав людини, надання безоплатної первинної допомоги з питань, що входять до компетенції управління Пенсійного фонду України, особам, які звертаються на особистий прийом.

Робота з проведення визначених планом заходів триває, оскільки проведення тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення, а також обізнаності щодо конституційних прав і обов’язків та можливості їх реалізації й захисту.

Управління Пенсійного фонду України

в м. Сєвєродонецьку Луганської області