В УПФУ в м. Сєвєродонецьку проведено «Школу майбутнього пенсіонера»

28-12-2016

27 грудня 2016 року в приміщенні управління Пенсійного Фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області відбулась чергова зустріч з людьми передпенсійного віку в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера». Подібний захід проводиться для поліпшення якості обслуговування, забезпечення відкритості в роботі органів Фонду, вільного доступу кожного до об'єктивної і своєчасної інформації.
Головна мета «Школи майбутнього пенсіонера» – це роз’яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок. Завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, які бракують, ще до настання права на пенсію.

Цього разу в рамках проведення «Школи майбутнього пенсіонера» до управління звернулось 5 осіб передпенсійного віку, які мають вийти на пенсію у 2017 році. Спеціалістами управління було надано роз’яснення щодо порядку написання заяви, перевірено записи у трудовій книжці, вказано на наявні помилки у правильності заповнення відомостей про роботу.
Для того, щоб майбутні пенсіонери змогли користуватись сучасними технологіями, спеціалісти управління пояснили особливості роботи з Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України та Skype-зв’язком, за допомогою яких кожен громадянин має можливість отримувати в режимі он-лайн доступ до інформації в пенсійній сфері.
Крім того, з присутніми було обговорено особливості запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування з 01 січня 2017 року.

По завершенню бесіди відвідувачі подякували спеціалістам управління за уважне ставлення та вичерпні відповіді на запитання.

Управління ПФУ в м. Сєвєродонецьку