Увага! Важливе оголошення!

27-03-2018

Управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області звертається до керівників підприємств, установ, організацій, працівників бухгалтерських та кадрових служб, фізичних осіб-підприємців та найманих працівників.

У зв’язку із необхідністю використання Ваших персональних даних при призначенні пенсії або інших соціальних виплат просимо всіх зареєструватися в особистому кабінеті на веб-порталі Пенсійного фонду України за посиланням portal.pfu.gov.ua та перевірити правильність своїх персональних даних.

При виявленні в написанні прізвища, ім’я або по-батькові невідповідності з написанням в паспорті або при виявленні відсутності деяких періодів нарахування заробітної плати при фактичному працевлаштуванні необхідно повідомити про це бухгалтерську службу свого підприємства для виправлення помилки по ПІБ або ідентифікаційному номеру.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що на даний час розробляється технічна можливість по коригуванню паспортних даних в особистому кабінеті, про що буде повідомлено додатково.

Консультативну допомогу можна отримати за телефоном 4-24-76 та 70-28-99, або звернутись за адресою: вул. Шевченка, буд. 9, каб. 207 або 215.