УПФУ інформує

31-05-2018

ЦІЛЬОВЕ ІНФОРМУВАННЯ

З метою організації цільового індивідуального інформування осіб, які виявили бажання одержувати СМС-повідомлення або повідомлення засобами електронної пошти, управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку організовано реєстрацію на підключення даної функції. Також існує можливість самостійно зареєструватись на розсилку через Веб-портал Пенсійного фонду України.

Система SMS - повідомлень дозволяє оптимізувати процес повідомлення про результати розгляду звернень за призначенням, перерахунком, поновленням, припиненням виплати пенсій, про сплату страхових внесків, про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження особистих даних.

Організувавши розсилку за допомогою СМС та електронної пошти можна передати інформацію зацікавленим сторонам практично моментально, з отриманням достовірного підтвердження того, що повідомлення дійшло та прочитано адресатом.

В управлінні відзначають, що нова система істотно впливає на оптимізацію робочого процесу, знижує трудовитрати працівників, скорочує витрати на друковану продукцію та оплату поштових послуг.