Триває передплата на щотижневе видання «Пенсійний кур’єр »

12-12-2018

Шановні громадяни, звертаємо Вашу увагу, що продовжується передплата на газету «Пенсійний кур’єр». Газета для всієї родини, зі шпальт якої можна дізнатись багато корисної інформації.

Видання має змістове наповнення, що охоплює широкий спектр тематик. Тижневик завжди дає можливість бути в курсі останніх змін з різноманітних питань пенсійного законодавства, інформацію про пенсійні реформи та фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань, найсвіжіші суспільно-політичні новини, корисні поради по господарству, поради цікавого дозвілля, а також інші матеріали, телепрограма, анекдоти та сканворд.. Читачі мають змогу отримати відповіді на хвилюючі запитання у фахівців Пенсійного фонду України, Міністерства соціальної політики України, Державної фіскальної служби України в рубриці «ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК». Різноплановість матеріалів, розміщених на його сторінках, дозволяє кожному, від представників старшого покоління до наймолодшого, знайти тут щось цікаве й корисне для себе.

Звертаємо увагу, що кінцевий термін передплати продовжено до 26 грудня 2018 року. Отож якщо ви ще не долучилися до багатомільйонного товариства шанувальників корисної і цікавої преси, радимо це зробити, передплативши газету «Пенсійний кур’єр»

Передплатний індекс:

українською мовою – 06840;

російською мовою – 06842.

УПФУ в м.Сєвєродонецьку Луганської області