Проведення зустрічі з учнівською молоддю в Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї

09-02-2017

7 лютого 2017 року відбулась зустріч головного спеціаліста відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Оксани Петрашенко з учнями Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

Спеціаліст управління провела для слухачів лекцію з метою роз’яснення актуальності та необхідності пенсійної реформи в Україні, сутності трьохрівневої системи пенсійного забезпечення та особливостей кожного з її рівнів. Окремо учням було наголошено на перевагах, які отримують молоді особи під час запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування та негативних наслідках приховування доходів.

Юним слухачам розповіли про те, як призначається пенсія, про запровадження централізованої системи призначення й виплати пенсій, про новітні безпаперові технології обробки інформації, про формування електронних пенсійних справ з використанням електронних цифрових підписів.

Оксана Петрашенко надала учням буклети «Сучасні сервіси пенсійного фонду України – це зручно». Присутні з цікавістю ознайомились як зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, дізнались про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливатимуть на майбутню пенсію.

Як довела проведена зустріч, лекції для учнів навчальних закладів є досить ефективним інформаційним засобом комунікації з населенням. Молоді слухачі бажають бути освіченими та обізнаними, тому з інтересом сприймають інформацію про пенсійну реформу та використання сучасних новітніх електронних технологій у цій галузі.

Управління ПФУ в м. Сєвєродонецьку