Наповнення бюджету Пенсійного фонду України – мета спільних з ВДВС рейдів

05-11-2018

З метою виявлення майнового стану боржника 30.10.2018 року старшим державним виконавцем Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області Кольченко М.В. спільно з начальником юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області Рисухіною Н.І. було здійснено спільний вихід за адресою ПАТ «Механізатор» та здійснено опис нерухомого майна, про що складено постанову. На описане майно накладено арешт та встановлено обмеження права користування. Описане майно буде оцінене та реалізовано.

31.10.2018 року старшим державним виконавцем Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області Кольченко М.В., начальником юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області Рисухіною Н.І. в присутності експерта було здійснено огляд описаного рухомого майна ПрАТ «Армопласт», а саме трактора та причепа. Описане майно буде оцінене та реалізовано.

Управління звертає увагу підприємств та підприємців, які мають заборгованість перед Пенсійним фондом України, на необхідність своєчасного погашення платежів, адже примусові заходи стягнення тягнуть за собою додаткові витрати боржників у вигляді судового та виконавчого збору.