До уваги фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб!

10-01-2018

 

У зв'язку із початком звітування по єдиному соціальному внеску за 2017 рік (Додаток 5), для самостійного контролю за коректністю поданого звіту та станом відображення сплати ЄСВ, пропонуємо Вам зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду України, який цілодобово доступний за адресою: ]]>http://portal.pfu.gov.ua]]>

Для реєстрації на ВЕБ-порталі необхідно особисто отримати в будь-якому органі Пенсійного фонду код доступу, або скористатися ключами ЕЦП органів ДФС, органів юстиції чи Приватбанку (з детальним переліком можна ознайомитися без реєстрації).

Якщо у Вас виникли питання щодо коректності наявної інформації чи відсутності необхідних даних спеціалісти УПФУ в м. Сєвєродонецьку допоможуть розібратися в ситуації та нададуть свої рекомендації за телефонами 4-24-76 та 70-28-99 з 8-00 до 16-00 (з 12-00 до 12-45 перерва).

Переконливо просимо скористатися цією можливістю та перевірити персональну інформацію наявну у Вашому особистому кабінеті ВЕБ-порталу. Приділивши увагу своїм даним сьогодні Ви врятуєте себе від «неприємних сюрпризів» зараз та при майбутньому призначенні пенсії.

Особливо це необхідно зробити тим підприємцям, які планують припинити свою діяльність, так як після закриття статус підприємця втрачається. Це унеможливлює коригування поданих, подання відсутніх звітів та за необхідності доплату до мінімального страхового внеску за попередні періоди.

Убезпечте себе від втрати страхового стажу!

]]>http://sever-pfu.gov.ua/content/do-uvagi-fizichnih-osib-pidpriiemciv-ta-samozaynyatih-osib]]>