День юриста в управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області

12-10-2018

На підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України Указом Президента України від 16.09.1997 року №1022/97 установлено в Україні професійне свято - День юриста, яке відзначається щорічно 8 жовтня.

Професія юриста дуже важлива, вона потребує від спеціалістів максимальної витримки, відмінної пам’яті, вміння вирішувати конфліктні ситуації та бездоганно знати законодавство.

Завдяки спеціалістам юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області (далі – управління) з початку 2018 року здійснено представництво інтересів управління у 394 справах, де управління виступає відповідачем.

З метою стягнення заборгованості на користь управління до судів направлено 148 адміністративних позовних заяв про стягнення на користь управління боргу на суму 117 190,8тис.грн., до органів ДВС направлено 116 заяв про відкриття виконавчого провадження на суму 48 507,6 тис. грн., здійснено спільні виїзди з представниками ВДВС до 28 боржників, направлено 56 заяв про стягнення заборгованості із пенсії боржників та 6 заяви про стягнення заборгованості із заробітної плати боржників.

З метою виявлення причин невиконання судових рішень з початку року представниками управління було проведено 126 ознайомлень з матеріалами виконавчих проваджень по 888 виконавчим документам, адже мають місце зведені виконавчі провадження. З метою усунення виявленних порушень, управлінням було направлено 111 скарг на дії (бездіяльність) державних виконавців.

Завдяки вжитим заходам, з початку року на користь Пенсійного фонду України органами державної виконавчої служби стягнуто 12 202,2 тис.грн.

Станом на 01.10.2018 року управління є кредитором 11 підприємств банкрутів, загальний борг яких перед управлінням складає 101 746,4 тис. грн. З початку 2018 року представниками управління взято участь у 24 засіданнях комітетів кредиторів. Завдяки спільній роботі з арбітражними керуючими було реалізоване майно підприємства-банкрута, як наслідок на користь управління надійшло 22,1 тис. грн. Ліквідовано одне підприємство та як наслідок заборгованість зменшена на 309,9 тис. грн..

З метою роз’яснення діючого пенсійного законодавства спеціалістами юридичного відділу здійснюється особистий прийом громадян, ведеться прийом у громадській правовій приймальні при Сєвєродонецькій міській раді, на виїзних прийомах у селищних радах. З початку року спеціалістами юридичного відділу надано роз’яснення 132 громадянам.

Вітаємо всіх працівників юридичних служб підприємств та установ міста з їх професійним святом! Нехай професійні та життєві успіхи супроводжують Вас у всіх справах, а зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян та авторитетом колег.