Національна поліція інформує: Про заборону проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки

08-10-2018

Сєвєродонецький відділ поліції ГУНП у Луганській області нагадує про заборону реалізації та використання піротехнічних виробів, зокрема, салютів та феєрверків, на території області (рішення № 1155 від 26.01.2017 року двадцять четвертої (чергової) сесії міської ради «Про заборону проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки»).

Використанння піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки може призести до дестабілізації оперативної обстановки, підвищення соціальної напруги та непередбачених трагічних наслідків.