Запрошення до участі у конкурсі!

16-11-2016

1. Громадська організація «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - «Розумні міста») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виробників, та за наявності ліцензії, з надання послуг по реалізації електронної  системи голосування, відео трансляції в онлайн режимі (що конкурсним комітетом буде вважатись як перевага), надати запечатані цінові пропозиції з надання послуг у межах мікропроекту «Впровадження електронної системи голосування в міській раді м. Сєвєродонецьк» по бульвару Дружби Народів, 32 в м. Сєвєродонецьку, Луганської області (Сєвєродонецька міська рада).

Основними  елементами надання послуг є:

• придбання матеріалів та обладнання;
  • монтажні роботи;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • придбання та встановлення ліцензованого програмного забезпечення системи голосування.

Підрядники повинні мати досвід з надання послуг по реалізації електронної системи голосування та відеотрансляції в онлайн на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.  Тендерну документацію можна отримати безкоштовно за адресою:

м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб.73.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесят) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 13.00 год. 02 грудня 2016 року.

Конкурсні пропозиції, надані після встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам конкурсу не розкритими.

3. З технічними характеристиками обладнання можна ознайомитись на сайті Сєвєродонецької міської ради http://sed-rada.gov.ua/mizhnarodna-spivpracya та у голови ГО «Сєвєродонецька  агенція розвитку громади» за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб. № 73.

4. Конкурсні пропозиції будуть розкриті у присутності наявних учасників конкурсу 02 грудня  2016р. о 14.00 год. за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 в                                      м. Сєвєродонецьк, Луганської області (Сєвєродонецька міська рада), каб. № 73.

5. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб. № 67,  або за телефоном (06452) 5-18 00.