Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Донецька, 3»

16-06-2020

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради від 30.10.2019 р. №4283 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Донецька, 3».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

Розробник містобудівної документації: ДП УДПІ «Укрміськбудпроект», м. Харків.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Донецька, 3» розроблений з метою уточнення положень генерального плану, формування принципів архітектурної композиції забудови з урахуванням існуючого стану і встановлення червоних ліній, забезпеченості комплексної забудови та вирішення інших завдань, що сформульовано в ДБН Б.1.1-14:2012.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території,   благоустрій і озеленення території .

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план  - 9,0 га. Детальний план розрахований орієнтовно на 15 років.

Основні техніко-економічні показники:

Назва показників

Одиниця виміру

Значення показників

Розрахунковий термін

Територія, всього

га

9,0

Територія в межах проекту, у тому числі:

га

2,6

-багатоквартирна забудова

(нова забудова)

0,5

-зелені насадження

(до кордонів червоних ліній)

0,7

1.3

-вулиці , площі автостоянки

(до кордонів червоних ліній)

1,4

м2 торг. пл.

44,0м2

4.4

Підприємства громадського харчування (вбудований)

місць

7мест

4.5

Установи побутового обслуговування(вбудований)

роб. місць

4.6

Аптека (вбудована)

об`єкт

Транспорт. Паркінги тимчасового зберігання легкових автомобілів (автостоянки)

Машино-місць

6.

Інженерне обладнання

6.1

Водопостачання, всього

м3 на добу

328,8

6.2

Каналізація

Сумарний об`єм стічних вод

м3 на добу

316,8

6.3

Газопосточання, всього

м3/годину

485,9

в т. ч. на опалювальну котельну

446,6

6.4

Теплопостачання, всього

Мвт

3,74

Сєвєродонецькою міською радою розроблена стратегічна екологічна оцінка генплану міста Сєвєродонецька до якого входить детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Донецька,3.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Донецька, 3» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в департаменті землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою:

м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 32, кімн. 5 (кімн.4) т.4-23-78 (4-21-99) з 16.06.2020 р. по 16.07.2020 р.

Заплановані інформаційні заходи:

- Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація», в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол та в холі Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку за адресою: м. Сеєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32-а.

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

Дата, час та місце проведення громадських слухань. В зв’язку з карантинними заходами про час проведення громадських слухань проекту містобудівної документації «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Донецька, 3» буде повідомлено додатково.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 16.06.2020 р. по 16.07.2020 р. у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, департаменті землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений директор департаменту землеустрою, містобудування та архітектури міської ради Рудь Гліб Всеволодовичч (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 1, т. 702-162).

Правила використання матеріалів сайту