Конкурси на заміщення вакантних посад в Управлінні праці та соціального захисту населення міської ради: спеціаліста I категорії відділу з прийому заяв та документів; спеціаліста I категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень

01-09-2017

УВАГА, КОНКУРСИ!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад в Управлінні праці та соціального захисту населення міської ради: спеціаліста I категорії відділу з прийому заяв та документів; спеціаліста I категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень.

Вимоги для конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; знання державної мови; вміння працювати на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент. коду і документів про освіту з додатками; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсів – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даних конкурсів у міській газеті «Сєвєродонецькі вісті» №35 від 1.09.2017 р.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсів надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби народів, 32, кімната №65. Телефони для довідок: 4-20-51, 4-03-20.