Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з виконання інспекційної роботи відділу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради

08-09-2017

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з виконання інспекційної роботи відділу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради.
Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища освіта (у галузі архітектури та будівництва) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Знання державної мови та основних програм роботи на комп’ютері.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент. коду і документів про освіту з додатками; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу у міській газеті «Сєвєродонецькі вісті» №36 від 8.09.2017 р.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби народів, 32, кімната №65. Телефони для довідок: 4-20-51, 4-03-20.