Конкурс на заміщення 3-х вакантних посад державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів Управління праці та соціального захисту населення

01-09-2017

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення 3-х вакантних посад державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів Управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги для конкурсантів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи в органах соціального захисту населення не менше ніж 1 рік; знання державної мови; вміння працювати на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент. коду і документів про освіту з додатками; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу у міській газеті «Сєвєродонецькі вісті» №35 від 1.09.2017 р.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби народів, 32, кімната №65. Телефони для довідок: 4-20-51, 4-03-20.