Про найближчі грантові програми підтримки місцевих ініціатив!

12-05-2017

З метою активізації роботи в напрямі залучення грантових коштів на реалізацію проектів та покращення соціально-економічного становища регіону шляхом співпраці з міжнародними організаціями повідомляємо, що в травні місяці можливо взяти участь в грантових конкурсах та програмах для реалізації проектів місцевого розвитку.

1. Гранти від Посольства Канади для підтримки місцевих ініціатив

Максимальна сума гранту становить 50 тис. канадських доларів. Посольство Канади у Києві має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:

  • сприяння тендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок і дівчат;
  • сприяння розвитку людського потенціалу, зокрема, в сферах охорони здоров’я, харчування та освіти;
  • відстоювання і закріплення прав людини, інклюзивного і відповідального управління, демократії, мирного плюралізму і поваги до різноманітності;
  • підтримка інклюзивного та "зеленого" економічного зростання;
  • сприяння вирішенню проблем навколишнього середовища, в тому числі водних ресурсів і зміни клімату.

Детальніше можна ознайомитись на веб-сторінці Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації
в  розділі «Новини»  або за посиланням:

]]>loga.gov.ua/oda/press/news/dep_ved/granti_vid_posolstva_kanadi_dlya_pidtrimki_miscevih_iniciativ]]>

2. Конкурс грантів «Мауors for Economic Growth Pioner Projects» (М4ЕG) за підтримки ЄС.

Сума гранту від 500 000 до 1 000 000 євро на реалізацію проекту. Проект має на меті посилити спроможність органів місцевого самоврядування у країнах Східного Партнерства ставати активними координаторами економічного зростання та створення нових робочих місць.

Детальніше можна ознайомитись на веб-сторінці Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації в розділі «Новини».