Шановні підприємці, громадськість та городяни! Пропонуємо взяти участь у розробці проектних пропозицій

31-10-2018

Сєвєродонецькою міською радою розпочато розробку Плану місцевого економічного розвитку на 2019 – 2020 роки в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» (M4EG).

Докладний план дій є невід'ємною частиною Плану місцевого економічного розвитку та ключовою вимогою для його подальшого успішного здійснення. Складовою Плану дій є проектні пропозиції, які після ретельного відбору увійдуть до Плану місцевого економічного розвитку та зможуть в подальшому брати участь в конкурсах та отримувати гранти на їх реалізацію.

Для врахування ваших пропозицій при розробці Плану місцевого економічного розвитку на 2019 – 2020 роки, пропонуємо взяти участь в розробці проектних пропозицій, спрямованих на економічне зростання, підвищення рівня зайнятості, забезпечення участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищення їх добробуту та якості життя.

Форма проектної пропозиції знаходиться за посиланням http://sed-rada.gov.ua/proektna-propoziciya.

Зворотній зв’язок: ел. скринька Департаменту економічного розвитку ekonomikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Анкетування буде проводитися до 01 грудня 2018 року.

Контактні телефони: 70-26-01 та 4-22-53.