План Місцевого Економічного Розвитку міста Сєвєродонецька отримав позитивну оцінку Світового Банку

28-05-2019

У червні 2017 року місто Cєвєродонецьк приєдналося до Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

За підтримки Ініціативи Європейської комісії «Мери за економічне зростання», Департаментом економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради у партнерстві з Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України, приватним сектором та організаціями громадянського суспільства, розроблено План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька. Він має на меті здійснити заходи, направлені на стимулювання росту економіки міста, розвитку бізнесу та зайнятості населення.

Цей документ націлено на застосування основних принципів сумлінного державного управління, заохочення участі в місцевому економічному розвитку всіх зацікавлених сторін, місцевих органів влади, представників бізнесу та громадськості, університетів та дослідних установ.

В травні 2019 року за повідомленням команди Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» в Україні» План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька отримав позитивну оцінку Світового Банку.

Сєвєродонецьк отримав статус «Дійсний учасник» Клубу «Мери за економічне зростання».

Сєвєродонецьк отримав подяку за сумлінне відношення до спільної роботи з Ініціативою ЄС «Мери за економічне зростання» в Україні», а також за підтверджене практикою бажання впроваджувати інновації у сфері планування місцевого економічного розвитку.

В результаті перед містом Сєвєродонецьком відкрились нові можливості в отриманні міжнародної технічної допомоги країн Європейського Союзу.

Повідомляємо, що План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на українській та англійській мовах викладено у вільний доступ на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в розділі ЕКОНОМІКА => Ініціатива «Мери за економічне зростання» (M4EG).

Департамент економічного розвитку