З метою недпущення погіршення соціально-економічної та політичної ситуації в місті Сєвєродонецьку

01-12-2016

Ми, депутати Сєвєродонецької міської ради з моменту нашого обрання, діючи лише для задоволення соціально-економічних потреб територіальної громади у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів, намагались узгоджено з міським головою Казаковим В. В. виконувати свої функції і повноваження шляхом прийняття нормативних та інших актів у формі рішень та інше.

З моменту обрання на посаді, міський голова Казаков В. В., будучи головною посадовою особою місцевого самоврядування, незважаючи на спроби депутатського корпусу Сєвєродонецької міської ради, та посадових осіб міської ради до конструктивної та плідної праці, відносно вирішення різного роду питань, систематично порушує права депутатів Сєвєродонецької міської ради, норми Конституції України, Законів України, права, свободи громадян, не виконує надані йому повноваження, що призвело до постійного обурення громади м. Сєвєродонецька та депутатів Сєвєродонецької міської ради.