До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

14-06-2019

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017р. № 497 та Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1057, Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради здійснює направлення на проходження психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях із числа осіб, яким установлено один із статусів: учасника бойових, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг обирає суб’єкта надання послуг, у якого бажає пройти реабілітацію, та звертається до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичній операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення. Отримувачіпослуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника  Революції Гідності.

Станом на 10.06.2019 року Управлінням праці та соціального захисту населення включено до переліку суб’єктів надання послуг наступні установи: ТОВ «Санаторій «Токарі» Сумської області та ДП “Південь-Курорт Сервіс” Одеської області.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 19, тел.4-43-52.