16-06-2021

До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб!

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» та наказу Міністерства у справах ветеранів України від 28 грудня 2020 року № 245 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації», Управлінням соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі — УСЗН Сєвєродонецької міської ВЦА) включено ТОВ ”Новопсковський санаторій “Перлина” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ ”Новопсковський санаторій “Перлина” розташований в екологічно чистому лісовому масиві на окраїні смт. Новопсков, у північно- східній частині Луганської області, у сосновому бору на березі річки Айдар.

Всі приміщення, в яких забезпечується харчування, проживання та надання послуг із психологічної реабілітації, є власністю Товариства.

Санаторій забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи (площею 14,2 м2) та групової роботи (площею 45 м2).

Товариством розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування; підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. Товариство визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем.

Корпуса для проживання оснащені системою електропостачання, теплопостачання (в опалювальний період), холодним та гарячим водопостачанням. Кімнати для цілодобового перебування укомплектовані необхідними меблями та побутовими приладами: телевізор, холодильник, фен та електрочайник ( за потребою), сантехнічним обладнанням. До послуг відпочиваючих наявність мережі інтернет.

Передбачається триразове харчування з дотриманням добових норм харчування для відповідної категорії відпочиваючих з урахуванням їх фізичного стану. Страви готуються відповідно до технологічних карт та  затвердженого меню.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації запрошуємо звертатись до УСЗН Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 30, тел.:  (06452)4-43-52