УПтаСЗН інформує про забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, путівками до санаторно-курортних закладів

14-06-2019

Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації   вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради забезпечує осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, путівками до санаторно-курортних закладів шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості подання заяв в межах бюджетних призначень. Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за  місцем проживання таких громадян. За бажанням громадянина, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування, виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

За додатковою інформацією необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім.19, тел. 4-43-52.