Про забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

10-04-2018

Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Управління праці та соціального захисту населення м. Сєвєродонецька забезпечує осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, путівками до санаторно-курортних закладів шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості подання заяв в межах бюджетних призначень.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за  місцем проживання таких громадян. За бажанням громадянина, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування, виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

За додатковою інформацією необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15-б, кім. 19, тел. 4-43-52.

УПтаСЗН Сєвєродонецької міської ради