До уваги мешканців міста!

31-01-2018

Згідно п.14  Положення   про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого ПКМУ від 21.10.1995р. №848 (в редакції ПКМУ від 22.09.1997р. №1050 із змінами та доповненням),  перерахунок субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі зміни  цін і тарифів на послуги, для оплати яких призначено субсидію та зміни соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.

Згідно п.3.7 Постанови КМУ від 06.08.14р. №409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” для користування послугами з електропостачання з 01.01.2018р. у житлових приміщеннях (будинках) установити такі соціальні нормативи:

• у житлових приміщеннях (будинках) -  70 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт·г на місяць;
  • обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 230 кВт·г на місяць;
  • обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 250 кВт·г на місяць;
  • не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кВт·г на місяць;
  • у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт·г на місяць на одну особу.

Згідно листа ТОВ “Таун-Сервіс” від 05.12.17р. №1310 з 18.12.17р. змінюється тариф на холодне водопостачання та водовідведення.

Відповідно цього Управлінням праці та соціального захисту населення  виконаний  перерахунок діючих  субсидій  з грудня 2017р. із збереженням  розміру обов'язкової частки плати та перерахунок з січня 2018р. без збереження  розміру обов'язкової частки плати.

За  повідомленням про перерахунок  користувачі субсидією можуть звернутись до УПтаСЗН за адресою: вул.Новікова, 15б, до відділу з прийому заяв та документів.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради