Увага! Шановні Голови та Управителі ОСББ!

23-08-2017

1. Згідно Наказу Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України № 285 від  15.05.2015 року  - «Про затвердження правил безпеки систем газопостачання», розділу 6 – Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків, встановлено обов’язок періодичності перевірці та прочищення димових та вентиляційних каналів житлових будинків.

Власники житлових і громадських будівель повинні своєчасно перевіряти стан і в разі потреби проводити ремонт димових і вентиляційних каналів, оголовків димоходів. МУЕГГ м. Сєвєродонецька попереджає абонентів, які створили ОСББ, про необхідність періодичної перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів.

Для цього споживачам необхідно звернутися в спеціалізовану організацію, яка має ліцензію та дозвіл Держгірпромнагляду, підготовлений персонал і необхідне обладнання.

Перевірка і прочищення димових і вентиляційних каналів оформляється Актом, в якому зазначено їх стан. Один примірник Акта потрібно передати в МУЕГГ м. Сєвєродонецька. У разі отримання Акту з негативним висновком газове господарство буде вимушене ініціювати відключення споживача від газопостачання до часу усунення проблеми. Адже несправність ДВК загрожує виникненням аварійної ситуації і небезпекою отруєння жителів чадним газом.

2. Доводимо до Вашої уваги, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 1198 від 3 жовтня 2007 року «Про затвердження Правил користування тепловою енергією», п. 40 передбачено:

-  споживач теплової енергії зобов'язаний - у міжопалювальний  період виконувати обов'язкові обсяги робіт з  підготовки  до  опалювального  періоду  та  оформити  акт   про готовність  об'єкта  до  опалювального  періоду.

Нагадуємо про персональну відповідальність керівників ОСББ за виконання заходів з підготовки житлових будинків до осінньо-зимового періоду з обов`язковим оформленням актів готовності житлових будинків.

Начальник відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Красюк Р.О.