Шановні Голови та Управителі ОСББ!

25-05-2017

Переможці конкурсу згідно Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників   багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2016 - 2017 роки:

ОСББ «Енергетиків, 74» - «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Енергетиків ,будинок 74».

Загальна сума кошторису проекту складає 236374,18 гривень.

АОСББ «Фаворит» - «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Курчатова ,будинок 15».

Загальна сума кошторису проекту складає 575765,15 гривень.

АОСББ «Фаворит» - «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Курчатова ,будинок 9».

Загальна сума кошторису проекту складає 680299,85 гривень.

ОСББ «Сім А» - «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Курчатова, будинок 7А під'їзди 2,3,4».

Загальна сума кошторису  проекту складає 55516,00 гривень.

ОСББ «ФЕНІКС-26» - «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Партизанська, будинок 26», та «Капітальний ремонт димових та вентиляційних каналів житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Партизанська, будинок 26».

Загальна сума кошторису першого проекту складає 649857,23 гривень.

Загальна сума кошторису другого проекту складає 39393,68 гривень.

ОСББ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ПРЕСТИЖ» - «Капітальний ремонт оголовків димових та вентиляційних каналів житлового будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, будинок 11».

Загальна сума кошторису проекту складає 28844,02 гривень.

ОСББ «АБВГДЕЙКА» - «Капітальний ремонт мереж водопостачання багатоповерхового житлового будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, будинок 18», «Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк вул.Вілєсова, будинок 20», «Капітальний ремонт мереж водопостачання багатоповерхового житлового будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк вул.Вілєсова, будинок 22 ».

Загальна сума кошторису першого проекту складає 22664,58 гривень.

Загальна сума кошторису другого проекту складає 182890,92 гривень.

Загальна сума кошторису третього проекту складає 33854,62 гривень.

ОСББ «РОЗУМНИЙ ДІМ» - «Капітальний ремонт мережі опалення багатоквартирного будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, будинок 6».

Загальна сума кошторису проекту складає 368027,35 гривень.

ОСББ «ДОБРІ СУСІДИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКА» - «Капітальний ремонт мереж опалення житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Курчатова, будинок 23».

Загальна сума кошторису  проекту складає 656038,82 гривень.

ОСББ «Вілєсова 16» - «Капітальний ремонт мережі каналізації (в т.ч. зливової каналізації) багатоквартирного будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, будинок 16».

Загальна сума кошторису  проекту складає 308820,54 гривень.

ОСББ «КРИЛО» - «Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, будинок 8 (під’їзд 1)», та «Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, будинок 8 (під’їзд 2)».

Загальна сума кошторису першого проекту складає 18335,00 гривень.

Загальна сума кошторису другого проекту складає 17778,00 гривень.

ОСББ «ЮНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬК» - «Капітальний ремонт мереж опалення житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Юності, будинок 26».

Загальна сума кошторису  проекту складає 240741,84 гривень.

ОСББ «ВЕСТА СЄВЄРОДОНЕЦЬК» - «Капітальний ремонт мереж холодного водопостачання житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк пр-т Гвардійський, будинок 67».

Загальна сума кошторису проекту складає 66175,96 гривень.

ОСББ «НАШДОМ» - «Капітальний ремонт мереж  водопостачання житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Гоголя, будинок 8».

Загальна сума кошторису проекту складає 42866,00 гривень.

ОСББ «НАШДОМ №6» - «Капітальний ремонт мереж теплопостачання житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Гоголя, будинок 6».

Загальна сума кошторису  проекту складає 203851,00 гривень.

ОСББ «Кут Агафонова-Першотравневої, 6» - «Капітальний ремонт системи водопостачання холодної води житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Першотравнева, будинок 6».

Загальна сума кошторису проекту складає 25840,80 гривень.

ОСББ «Оріон Сєвєродонецьк» - «Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Курчатова, будинок 11».

Загальна сума кошторису проекту складає 323104,99 гривень.

ОСББ «ЛУЧ» - «Капітальний ремонт системи опалення в житловому будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Гагаріна, будинок 88».

Загальна сума кошторису  проекту складає 219318,00 гривень.

«Капітальний ремонт системи опалення в житловому будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Гагаріна, будинок 86».

Загальна сума кошторису  проекту складає 299420,00 гривень.

ОСББ «Наука-Центр» - «Експертно-технічна оцінка ліфтів на житловому будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Науки, будинок 3-А, 2 під'їзди».

Загальна сума кошторису  проекту складає 3604,12 гривень.

ОСББ «КОМФОРТ-9» - «Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Науки, будинок 9, під’їзд 3». За умови оформлення відповідним чином протоколу загальних зборів на протязі 15 днів з дня оголошення переможців конкурсу.

Загальна сума кошторису  проекту складає 6376,00 гривень.

ОСББ «Берегиня» - «Капітальний ремонт ліфта  житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Науки, будинок 3, під’їзд 1». За умови оформлення відповідним чином протоколу загальних зборів на протязі 15 днів з дня оголошення переможців конкурсу.

Загальна сума кошторису  проекту складає 6424,00 гривень.

Начальник відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Красюк Р.О.