Капітальний ремонт ОСББ «ЮНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬК»!

18-09-2017

Розповідаємо про закінчення нового капітального ремонту у 2017 році на житловому будинку ОСББ. ОСББ «ЮНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬК», створено в червні 2016 року.
ОСББ «ЮНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬК» - «Капітальний ремонт мереж опалення житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Юності, будинок 26».

Загальна сума кошторису  проекту складає 240741,84 гривень, мешканці будинку виявили бажання взяти участь у Програмі сумою співфінансування в розмірі 16852,00 гривень, що складає 7 % від загальної вартості робіт.

Сума співфінансування Сєвєродонецької міської ради складає – 223889,84 гривень.

Дякуємо Голові правління ОСББ «ЮНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬК» Євгену Біляєву за співпрацю з Сєвєродонецькою міською радою та відділом розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу УЖКГ Сєвєродонецької міської ради під керівництвом Романа Красюк.

Начальник відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Красюк Р.О.